PLA

Filament PLA, czyli poliaktyd, jest materiałem w pełni biodegradowalnym. Jest to podstawowy filament do drukarek 3D. Filamenty PLA Devil Design charakteryzują się szeroką gamą kolorystyczną, jakośćią wykonania oraz idealną krągłością. Drukując z filamentów PLA Devil Design, będzie Ci łatwo uzyskać idealną powierzchnię. Materiał ten można obrabiać za pomocą pamieru ściernego lub za pomocą pilników. Odradza się jednak obróbkę mechaniczną filamentu PLA. 

Filament PLA jest materiałem trwałym,stosunkowo twardym. Po szlifowaniu, można poddawać go polerwaniu. Materiał ten topi się w dość niskiej temperaturze, a optymalne temparetury do drukowania z tego materiału to 190-210 stC. Grzany stół nie jest wymagany, ale w celu polepszenia adhezji do stołu, można podgrzewać stół do temperatury 50-60 stC.

Zachęcamy wszystkich, zwłaszcza początkujacych drukarzy do zakupy Filamentu PLA Devil Design, w sklepie internetowym www.3Drukarki.pl z Warszawy.

 Sort by :
                                                                                                                   

Producenci

Najwyższa jakość

Nasz sklep jest kierowany do osób i firm, zainteresowanych technologią 3D! W naszym sklepie, wszystkie materiały i urządzenia są nowe. Staramy się tak dobierać produkty, by oferować tylko te, które wyróżniają się naprawdę wysoką jakością!

Copyright

Copyright © 2015-2019 by 3Drukarki.pl

Professional e-commerce software Sky-SHOP online shop
Please wait ...

Information

You are logged in correctly

The product has been added to your shopping cart

Your shopping cart has been added selected number of pieces of the product. When you order you will be able to change it.Detailed contents of the basket is located under the shopping cart icon at the top of the page.

Information

The product has been added to the virus Vault