Kleje i podłoża

Jako kleje i podłoża do druku 3D używa się substancje lub materiały zwiększające adhezję wydruków do szyby lub platformy.  Na rynku znaleźć możemy conajmniej kilka specyfików. Są to zarówno kleje w sprayu, areozolu a także podkładki z różnych materiałów. W naszym sklepie internetowym z Warszawy znaleźć można Dimafix oraz PrintaFix - kleje do druku 3D, oraz Gamplete i Coropad, podkładki do druku 3D.

 

Dimafix i Printafix to substancie zwiększające adhezję ABSu do grzanego stołu. Zapobiegają podwijaniu się rogów i odklejaniu się wydruków od platformy. 

Gamplate i Coropad, to podkładki do druku które umożliwiają między innymi druk z ABSu beż podgrzewanego stołu.

Sort by :
                                                                                                                   

Producenci

Najwyższa jakość

Nasz sklep jest kierowany do osób i firm, zainteresowanych technologią 3D! W naszym sklepie, wszystkie materiały i urządzenia są nowe. Staramy się tak dobierać produkty, by oferować tylko te, które wyróżniają się naprawdę wysoką jakością!

Copyright

Copyright © 2015-2019 by 3Drukarki.pl

Professional e-commerce software Sky-SHOP online shop
Please wait ...

Information

You are logged in correctly

The product has been added to your shopping cart

Your shopping cart has been added selected number of pieces of the product. When you order you will be able to change it.Detailed contents of the basket is located under the shopping cart icon at the top of the page.

Information

The product has been added to the virus Vault