• Categories
  • Search
  • Devil Design

Devil Design to jeden z pierwszych Polskich producentów filamentu do drukarek 3D. Firma powstała  w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku.  Firma powstała w 2012 roku, początkowo zajmowała się odsprzedażą filamentów. W 2014 roku, powstała pierwsza linia produkcyjna.  Firma regularnie poszerza swoją ofertę, wzbogacając ją o nowe filamenty. Aktualnie w ofercie Devil Design, znaleźć można filamenty takie jak: PLA, ABS+, HIPS, TPU, PETG o średncy  1,75 mm. W najbliższym czasie, zostanie wprowadzona nowość w ofercie Devil Design – filamenty o średnicy 2,85 mm.  Całą obecną i przyszłą ofertę tego producenta  można będzie znaleźć w sklepie www.3Drukarki.pl

Producent filamentów, Devil Design szczególną wagę przykłada, do jakości materiałów, jakie produkuje.  Do produkcji filamentów, wykorzystywane są najlepszej jakości oryginalne granulaty. Dzięki dobrej, jakość linii produkcyjnej, filament pozbawiony jest bąbelków powietrza oraz zanieczyszczeń. Producent dba także o to, aby owalność materiału oraz średnica jego wykonania była na jak najwyższym poziomie.  Wszystkie filamenty Devil Design, dostępne w sklepie www.3Drukarki.pl,  nawinięte są na transparentnej szpuli. Szpula wraz z materiałem i pochłaniaczem wilgoci, spakowana jest hermetycznie w przezroczystym worku. Całość w białym kartoniku, dobrej jakości z charakterystycznym logo producenta – Devil Design oraz informacją na temat zawartości. Na szpuli, znajduje się zawsze 1 kg materiału. 

 

Sklep internetowy www.3Drukarki.pl, zajmuje się nie tylko sprzedażą materiałów, ale także świadczeniem usług z zakresu druku 3D. Wykorzystujemy do tego filamenty Devil Design, takie jak PLA, ABS+, HIPS, PETG czy gumę TPU. Dzięki temu na bieżąco sprawdzamy jakość sprzedawanych przez nas materiałów, kontrolujemy jego kształt i rozmiar, kolor a także sposób druku. Dzięki temy jesteśmy pewni, że sprzedawany przez nas filament jest dobrej jakośći, a klienci którzy go zakupią w sklepie internetowym www.3Drukarki.pl nie będą tego żałować, ponieważ filament dobrej jakości to podstawa w drukowaniu przestrzennym, czyli druku 3D.