Zortrax

Zortrax

Zortrax jest największą w Polsce i najbardziej znaną na świecie Polską firmą produkującą drukarki 3D. Firma powstała kilka lat tamu i odrazu usłyszał o niej świat. Wszystko dzięki świetnej kampani w największym crowfundingowym systemie na siecie - kickstarter.

Flagowym modelem Zortrax, jest drukarka 3D Zortrax M200. Niebawem w sprzedaży pojawić się ma Zortrax Inventure oraz powiększona wersja Zortraxa M200 - Zortrax M300, urządzenie mające 300 mm roboczych w każdej osi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drukarek 3D Zortrax w sklepie internetowym www.3Drukarki.pl  

Sort by :

Producenci

Najwyższa jakość

Nasz sklep jest kierowany do osób i firm, zainteresowanych technologią 3D! W naszym sklepie, wszystkie materiały i urządzenia są nowe. Staramy się tak dobierać produkty, by oferować tylko te, które wyróżniają się naprawdę wysoką jakością!

Copyright

Copyright © 2015-2019 by 3Drukarki.pl

Professional e-commerce software Sky-SHOP online shop
Please wait ...

Information

You are logged in correctly

The product has been added to your shopping cart

Your shopping cart has been added selected number of pieces of the product. When you order you will be able to change it.Detailed contents of the basket is located under the shopping cart icon at the top of the page.

Information

The product has been added to the virus Vault