ABS+

Filament ABS+, jest zmodyfikowaną wersją Filamentu ABS. ABS jest jednym z najbardziej popularnych tworzyw sztucznych. Wykorzystuje się go w przemyśle zabawkowym i motoryzacyjnym. Jest materiałem o dużej wytrzymałości, łatwo obrabialnym. Jest, najpopularniejszym zaraz po PLA, materiałem do wykonywania filamentów do drukarek 3D. Drukować można z niego, elementy obciążone mechanicznie jakk i temperaturowo. Jest materiałem, który może pracować w wodzie.

Filament ABS jak i ABS+, jest materiałem rozpuszczającym się w acetonie. Dzięi temu w łatwy sposób możemy wygładzić wydruk, stosując np. Kąpiel w acetonie.

Filament ten wyprodukowany został przez firmę Devil Design z Mikołowa, jednego z czołowych Polskich producentów filamentu do drukarek 3D. Kupując ten materiał w sklepie internetowym www.3Drukarki.pl, oprócz pewności otrzymania dobrego materiału, masz pewność, że zamowienie zostanie zrealizowane natychmiastowo i bez dodatkowych problemów.

Sort by :

Producenci

Najwyższa jakość

Nasz sklep jest kierowany do osób i firm, zainteresowanych technologią 3D! W naszym sklepie, wszystkie materiały i urządzenia są nowe. Staramy się tak dobierać produkty, by oferować tylko te, które wyróżniają się naprawdę wysoką jakością!

Copyright

Copyright © 2015-2019 by 3Drukarki.pl

Professional e-commerce software Sky-SHOP online shop
Please wait ...

Information

You are logged in correctly

The product has been added to your shopping cart

Your shopping cart has been added selected number of pieces of the product. When you order you will be able to change it.Detailed contents of the basket is located under the shopping cart icon at the top of the page.

Information

The product has been added to the virus Vault