PETG

PETG – politereftalan etylenu z domieszką glikolu. Materiał charakteryzuje się dużą wytrzymałością - wyższą niż ABS. Wykorzystuje się do druku uchwytów, i elementów przenoszących obciążenie. Filament PETG, moża wykorzystywać w drukowaniu elementów odpornych na smary, oleje, benzynę. Do tego jest odporny na ścieranie oraz twardy. Materiał może pracować w wodzie.
Cechą charakterystyczną filamentu PETG jest jego przezroczystość, choć nie dotyczy ona koloru białego, czarnego i pomarańczowego. 

PETG jest kuzynem, szerzej znanego materiału PET. PETG powstał, przez dodanie do PET składników modyfikujacych  np. obniżających temteraturę topnienia, zwiększających wytrzymałość. 

Zachęcamy do zakupu Filamentu PETG Devil Design, w sklepie internetowym www.3Drukarki.pl

Sort by :
                                                                                                                   

Producenci

Najwyższa jakość

Nasz sklep jest kierowany do osób i firm, zainteresowanych technologią 3D! W naszym sklepie, wszystkie materiały i urządzenia są nowe. Staramy się tak dobierać produkty, by oferować tylko te, które wyróżniają się naprawdę wysoką jakością!

Copyright

Copyright © 2015-2019 by 3Drukarki.pl

Professional e-commerce software Sky-SHOP online shop
Please wait ...

Information

You are logged in correctly

The product has been added to your shopping cart

Your shopping cart has been added selected number of pieces of the product. When you order you will be able to change it.Detailed contents of the basket is located under the shopping cart icon at the top of the page.

Information

The product has been added to the virus Vault