Plast-Spaw WOLFix

Plast-Spaw Wolfix, to filamenty klasy ekonomicznej które powstały w wyniku połączenia mocy dwóch znanych i cenionych w branży producentów. Słynnego z produkcji filamentu Plast-Spawu oraz Wolf Project Studio zajmującego się produkcją filamentu klasy premium oraz projektowaniem i produkcją urządzeń, a także świadczeniem usług druku 3D. 

Materiały te, to filamenty wysokiej jakości, które używane mogą być zarówno w domowym zaciszu, jak i przez profesjonalne firmy z dziedziny projektowania, prototypowania czy usług druku 3D.

Już dziś sprawdź Filamenty Plast-Spaw Wolfix zamawiając je w sklepie 3Drukarki.pl lub odwiedź nas w naszym magazynie w Łomiankach koło Warszawy.

Sort by :

Producenci

Najwyższa jakość

Nasz sklep jest kierowany do osób i firm, zainteresowanych technologią 3D! W naszym sklepie, wszystkie materiały i urządzenia są nowe. Staramy się tak dobierać produkty, by oferować tylko te, które wyróżniają się naprawdę wysoką jakością!

Copyright

Copyright © 2015-2019 by 3Drukarki.pl

Professional e-commerce software Sky-SHOP online shop
Please wait ...

Information

You are logged in correctly

The product has been added to your shopping cart

Your shopping cart has been added selected number of pieces of the product. When you order you will be able to change it.Detailed contents of the basket is located under the shopping cart icon at the top of the page.

Information

The product has been added to the virus Vault