Print-me Smooth ABS Zielony Jasny 0,85 kg

EAN: 5906190618306
The Availability Of : 0 awry.
The maximum number of possible parameters of the product has been reached.
Manufacturer :
Shipping within :24 hours
Shipping price : 18
Odbiór osobisty i płatność przy odbiorze:
0
Paczkomat - pobranie:
18
International Shipping:
110
Kolor:
zielony
Price : 35.00
No goods
Notification has been activated. To the specified e-mail address [ [EMAIL] ] information will be sent when the product will be available in the store. Notify me when the product will be available
Enter your email :

Seria filamentów PrintME Smooth ABS przeznaczonych do druku w technologii FDM, została wytworzona z myślą o użytkownikach ceniących precyzję i doskonałą jakość druku detali. ABS jest materiałem konstrukcyjnym, który obok prototypowania elementów charakteryzujących się wysoką estetyką po wydruku, spełnia wymagania stawiane przez przemysł motoryzacyjny czy budowlany. 

 

ABS - to kopolimer pochodzenia petrochemicznego. Akrylonitrylo-butadieno-styren tuż obok PLA jest najpopularniejszym materiałem stosowanym w technologii FDM. Dzięki zastosowaniu surowców najwyższej jakości oraz wykwalifikowanej kadrze inżynierskiej filament do druku 3D - Smooth ABS - przy zastosowaniu odpowiednich parametrów druku gwarantuje powtarzalność i wysoką estetykę otrzymanych elementów. Produkowany przez PrintMe  ABS charakteryzuje się wysokim współczynnikiem płynięcia, niskim skurczem, wysoką wytrzymałością mechaniczną i udarnością. Doskonałe właściwości użytkowe tj. odporność na zarysowania, praca w szerokim spektrum temperatur (-40 do 90ͦ C) czynią z Smooth ABS materiał, znajdujący zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Smooth ABS zapewnia możliwość wykonania wszelkiego rodzaju obudów czy korpusów sprzętów, elementów karoserii oraz wyposażenia wewnętrznego pojazdów, zabawek, profili, prototypów... i tego co tylko sobie wymyślisz. Dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej. W celu ograniczenia tzw. skurczu materiału zalecany jest druk w zamkniętej komorze wraz z podgrzewanym stołem.

 

Materiał: ABS

Średnica filamentu [mm]: 1,75

Waga: 850 g.

Tolerancja średnicy: +/- 0,05 mm

Tolerancja krągłości: 5%

Twardość w skalo Shore'a: 74D

Udarność dla karbu: 1,4 [J/m2]

Temperatura stołu: 90-100 stC

Temperatura druku: 220-250 stC

 

Kolor: Zielony Jasny (Fresh Green)

 

image

There is currently no comments or ratings for this product.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Rate
The Whole Thing :
The Functionality Of The :
Price :
Opinion Of The :
The Signature Of The :

Producenci

Najwyższa jakość

Nasz sklep jest kierowany do osób i firm, zainteresowanych technologią 3D! W naszym sklepie, wszystkie materiały i urządzenia są nowe. Staramy się tak dobierać produkty, by oferować tylko te, które wyróżniają się naprawdę wysoką jakością!

Copyright

Copyright © 2015-2019 by 3Drukarki.pl

Professional e-commerce software Sky-SHOP online shop
Please wait ...

Information

You are logged in correctly

The product has been added to your shopping cart

Your shopping cart has been added selected number of pieces of the product. When you order you will be able to change it.Detailed contents of the basket is located under the shopping cart icon at the top of the page.

Information

The product has been added to the virus Vault