HMF Chemical Filament ekonomiczny PLA ES Biały 1kg

The Availability Of : 0 awry.
The maximum number of possible parameters of the product has been reached.
Manufacturer :
Shipping within :Right away
Shipping price : 18
Odbiór osobisty i płatność przy odbiorze:
0
Paczkomat - pobranie:
18
International Shipping:
110
Price : 59.00
No goods
Notification has been activated. To the specified e-mail address [ [EMAIL] ] information will be sent when the product will be available in the store. Notify me when the product will be available
Enter your email :

PLA ES™ - Materiał PLA w wersji ekonomicznej, będący obok tworzywa ABS, jednym z najpopularniejszych filamentów stosowanych do druku 3D w technologii FDM. Dzięki wykorzystaniu autorskiej technologii PLA ES™ zostało uelastycznione, dzięki czemu jest bardziej odporne na kruche pękanie w stosunku do typowych tworzyw tego gatunku. Filament wytłoczony jest z tolerancją odchylenia pola przekroju na całej długości do 0.02 co pozwala na uzyskanie wydruków bardzo dobrej jakości.

PLA ES™ charakteryzuje się doskonała spójnością warstw i niesamowitą prostotą druku. W stosunku do PLA FL™, filament PLA ES™ wykazuje niższą udarność oraz tolerancję względnego odchylenia pola przekroju na długości do 0.02 (PLA FL™ wytłoczone jest z tolerancję względnego odchylenia pola przekroju na długości 0.01 oraz jego odporność na kruche pękanie jest jeszcze większa) Jest idealnym materiałem do zastosowań hobbystycznych, tworzenia modeli poglądowych czy koncepcyjnych. Świetnie sprawdza się także w branży reklamowej do wytwarzania gadżetów reklamowych, statuetek itp.

image

 

Materiał ten dostępny jest wyłącznie w średnicy: 1.75mm. Paleta standardowych kolorów obejmuje trzy wersje: czarną, szarą oraz białą.

Wiodące zastosowanie: Modele poglądowe, gadżety reklamowe, aplikacje hobbystyczne

Zalecane parametry druku:

Głowica - 190-210°C Stół – 20-40°C (COROPad), 45-60°C (C-Stick)

Tolerancja wytłoczenia: 0.02 odchylenia względnego pola przekroju na całej długości

Masa materiału na szpuli: 1.0 kg

Kolor: Biały

image

There is currently no comments or ratings for this product.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Rate
The Whole Thing :
The Functionality Of The :
Price :
Opinion Of The :
The Signature Of The :

Producenci

Najwyższa jakość

Nasz sklep jest kierowany do osób i firm, zainteresowanych technologią 3D! W naszym sklepie, wszystkie materiały i urządzenia są nowe. Staramy się tak dobierać produkty, by oferować tylko te, które wyróżniają się naprawdę wysoką jakością!

Copyright

Copyright © 2015-2019 by 3Drukarki.pl

Professional e-commerce software Sky-SHOP online shop
Please wait ...

Information

You are logged in correctly

The product has been added to your shopping cart

Your shopping cart has been added selected number of pieces of the product. When you order you will be able to change it.Detailed contents of the basket is located under the shopping cart icon at the top of the page.

Information

The product has been added to the virus Vault