• HMF Chemical Filament ekonomiczny PLA ES Biały 1kg

No goods
59.00
Enter your email
Shipping within Right away
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 0 awry.

PLA ES™ - Materiał PLA w wersji ekonomicznej, będący obok tworzywa ABS, jednym z najpopularniejszych filamentów stosowanych do druku 3D w technologii FDM. Dzięki wykorzystaniu autorskiej technologii PLA ES™ zostało uelastycznione, dzięki czemu jest bardziej odporne na kruche pękanie w stosunku do typowych tworzyw tego gatunku. Filament wytłoczony jest z tolerancją odchylenia pola przekroju na całej długości do 0.02 co pozwala na uzyskanie wydruków bardzo dobrej jakości.

PLA ES™ charakteryzuje się doskonała spójnością warstw i niesamowitą prostotą druku. W stosunku do PLA FL™, filament PLA ES™ wykazuje niższą udarność oraz tolerancję względnego odchylenia pola przekroju na długości do 0.02 (PLA FL™ wytłoczone jest z tolerancję względnego odchylenia pola przekroju na długości 0.01 oraz jego odporność na kruche pękanie jest jeszcze większa) Jest idealnym materiałem do zastosowań hobbystycznych, tworzenia modeli poglądowych czy koncepcyjnych. Świetnie sprawdza się także w branży reklamowej do wytwarzania gadżetów reklamowych, statuetek itp.

image

 

Materiał ten dostępny jest wyłącznie w średnicy: 1.75mm. Paleta standardowych kolorów obejmuje trzy wersje: czarną, szarą oraz białą.

Wiodące zastosowanie: Modele poglądowe, gadżety reklamowe, aplikacje hobbystyczne

Zalecane parametry druku:

Głowica - 190-210°C Stół – 20-40°C (COROPad), 45-60°C (C-Stick)

Tolerancja wytłoczenia: 0.02 odchylenia względnego pola przekroju na całej długości

Masa materiału na szpuli: 1.0 kg

Kolor: Biały

image

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question