Filament WillowFlex 1,75 mm Fuchsia

The Availability Of : 0 awry.
The maximum number of possible parameters of the product has been reached.
Manufacturer :
Shipping within :24 hours
Shipping price : 18
Odbiór osobisty i płatność przy odbiorze:
0
Paczkomat - pobranie:
18
International Shipping:
110
Price : 69.00
No goods
Notification has been activated. To the specified e-mail address [ [EMAIL] ] information will be sent when the product will be available in the store. Notify me when the product will be available
Enter your email :

Filament WillowFlex to krok naprzód w ewolucji materiałów organicznych. Jego głównym składnikiem jest skrobia kukurydziana z kukurydzy bez genetycznej modyfikacji. Ten unikalny elastomerowy bioplastik wyprodukowany jest z materiałów które pozytywnie zaliczyły amerykańskie (ASTM D6400) i europejskie (EN 13432) badania i spełniają standardy kompostowalności. Cena regularna to 69 zł za 300 gram (230zł/kg).

image

,Każdy kto używał już drukarki 3D wie, że filamenty podczas druku wydzielają różne zapachy, niekoniecznie przyjemne. WillowFlex zasadniczo nie pachnie. A z bliska można poczuć jedynie naturalny zapach pieczonego chleba lub fermentującego piwa. Celem producenta jest stworzenie linii filamentów nadających się do wykorzystania w szkole, domu, kuchni i aplikacjach medycznych, więc bezpieczeństwo jest na pierwszym planie. WillowFlex jest w trakcie badań certyfikacyjnych dopuszczających do kontaktu z żywnością oraz jako materiał do produkcji (drukowania) zabawek dla dzieci. Należy jednak pamiętać, że do czasu zakończenia tych badań i uzyskania odpowiednich certyfikatów, korzystacie z niego na własną odpowiedzialność.

Producentem jest niemiecka firma BioInspiration a sam filament jest min. owocem sfinansowanej z sukcesem kampanii Kickstarterowej.

Zalecana temperatura drukowania 175°C - 185°C
Zalecana prędkość drukowania 60 - 80 mm/s
Podgrzewany stół Nie wymagany
Stabilność temperaturowa -15°C - +105°C

    image

There is currently no comments or ratings for this product.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Rate
The Whole Thing :
The Functionality Of The :
Price :
Opinion Of The :
The Signature Of The :

Producenci

Najwyższa jakość

Nasz sklep jest kierowany do osób i firm, zainteresowanych technologią 3D! W naszym sklepie, wszystkie materiały i urządzenia są nowe. Staramy się tak dobierać produkty, by oferować tylko te, które wyróżniają się naprawdę wysoką jakością!

Copyright

Copyright © 2015-2019 by 3Drukarki.pl

Professional e-commerce software Sky-SHOP online shop
Please wait ...

Information

You are logged in correctly

The product has been added to your shopping cart

Your shopping cart has been added selected number of pieces of the product. When you order you will be able to change it.Detailed contents of the basket is located under the shopping cart icon at the top of the page.

Information

The product has been added to the virus Vault