Language :
Currency :

Filament Taulman 3D t-glase Red Star 1,75 mm

The Availability Of : 0 awry.
The maximum number of possible parameters of the product has been reached.
Manufacturer :
Shipping within :24 Godziny
Delivery price : 13
Odbiór osobisty i płatność przy odbiorze:
0
Przesyłka kurierska:
13
Paczkomat - pobranie:
18
International Shipping:
60
Price : 169.00
No goods
Notification has been activated. To the specified e-mail address [ [EMAIL] ] information will be sent when the product will be available in the store. Notify me when the product will be available
Enter your email :

Taulman 3D t-glase to najnowszy produkt producenta nylonu. Przeznaczony min. dla tych którzy drukują głównie z PLA czy używają niskotemperaturowych drukarek 3D. Optymalna temperatura druku to 238°C - 245°C ale można drukować od 230°C do 248°C. Głównym składnikiem t-glase jest polimer PETT. Bardzo wytrzymały i przezroczysty, w przeciwieństwie do nylonu nie wymaga specjalnych powierzchni stołu - przykleja się do akrylu, szkła, kaptonu i innych najlepiej podgrzanych do 45°C i ewentualnie dodatkowo posmarowanych klejem z PVA. Bardzo dobrze zachowuje się przy drukowaniu przewieszek. Nie wydziela zapachu podczas drukowania. t-glase jest wykonany z polimerów zatwierdzonych przez FDA (Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków) do kontaktu z żywnością. Czyli można z niego drukować bezpieczne kubki  t-glase jest bardzo mocny, ale w inny sposób niż wydruki z nylonu. Po stwardnieniu bardziej przypomina ABS czy PLA. Cena regularna to 169 zł za 450 gram (375,55 zł/kg).

 

image

Najważniejsze właściwości t-glase:

  • Bardzo wytrzymały
  • Temperatura druku: Optymalna: 235°C - 240°C; Dopuszczalna: 230°C - 248°C.
  • Zatwierdzony przez FDA
  • Przezroczysty (CLEAR)
  • Bardzo mały skurcz. Bez problemu przykleja się do stołów z akrylu, szkła, kaptonu i innych najlepiej podgrzanych do 45°C i ewentualnie dodatkowo posmarowanych klejem z PVA.
  • Bez zapachu
  • Dobre właściwości tworzenia przewieszek
There is currently no comments or ratings for this product.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Rate
The Whole Thing :
The Functionality Of The :
Price :
Opinion Of The :
The Signature Of The :

Producenci

Najczęściej wyszukiwane

Najwyższa jakość

Nasz sklep jest kierowany do osób i firm, zainteresowanych technologią 3D! W naszym sklepie, wszystkie materiały i urządzenia są nowe. Staramy się tak dobierać produkty, by oferować tylko te, które wyróżniają się naprawdę wysoką jakością!

Copyright

Copyright © 2015-2019 by 3Drukarki.pl

Professional e-commerce software Sky-SHOP online shop
Please wait ...

Information

You are logged in correctly

The product has been added to your shopping cart

Your shopping cart has been added selected number of pieces of the product. When you order you will be able to change it.Detailed contents of the basket is located under the shopping cart icon at the top of the page.

Information

The product has been added to the virus Vault