• Drukarka 3D Sygnis Flashforge Inventor I

The Symbol : flasforge_inventor
No goods
5999.00
Enter your email
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Personal Reception 0
Paczkomat - pobranie 35
International Shipping 180
The Availability Of 0 awry.
http://www.flashforge.com/
EAN 6970152950192

Dwugłowicowa drukarka 3D wyposażona w kamerę, która umożliwia nadzorowanie procesu wydruku bez konieczności przebywania w tym samym pomieszczeniu. Stworzona do drukowania skomplikowanych modeli (np. ażurowych) dzięki wbudowanemu wentylatorowi. W połączeniu z wbudowanym modułem WiFi pozwala na w pełni zdalną komunikację z urządzeniem oraz zdalny nadzór nad procesem wydruku.

 

Jako rekomendowany dystrybutor urządzeń FlashForge w Polsce oświadczamy, że producent poinformował nas o całkowitym wycofaniu z produkcji modeli FlashForge lnventor II, Dreamer, Finder, lnventor II oraz lnventor IIS.

Dwie głowice umożliwiają druk z dwóch różnych materiałów jednocześnie lub druk z rozpuszczalnymi podporami. Drukarka 3D posiada podgrzewany stół oraz zamkniętą komorę roboczą. Inteligentny system kontroli temperatury z wymuszonym obiegiem powietrza w komorze daje optymalne warunki do druku tworzyw, charakteryzujących się, np. skurczem temperaturowym. Wentylator przy głowicy pozwala na uzyskiwanie doskonałej jakości detali i ogranicza konieczność stosowania podpór. Drukowanie skomplikowanych (np. ażurowych) modeli staje się dzięki temu bardzo proste. Drukarka 3D jest jedną z niewielu na rynku posiadającą pamięć wewnętrzną, umożliwiającą przechowywanie projektów oraz stanowiącą bufor w trakcie wydruku przez WiFi i USB. Ponadto Sygnis FlashForge INVENTOR I zapisuje w niej postępy pracy – funkcja RESUME PRINT pozwala wznowić drukowanie od miejsca, w którym nastąpiła przerwa, np. z powodu nagłego odcięcia zasilania. Dedykowane oprogramowanie FlashPrint zapewnia pełną kontrolę nad urządzeniem: od druku przez WiFi do ustawienia koloru podświetlenia komory roboczej (dowolny kolor RGB). Urządzeniem możemy sterować również za pomocą intuicyjnego, kolorowego wyświetlacza.

image

 

 

Parametry urządzenia:
Technologia

FDM/FFF

Liczba głowic

2

Łączność Karta SD, kabel USB
Waga 10,7 kg
Platforma robocza
230x150x160 mm
Komora robocza
zamknięta
Temperatura Ekstrudera
240℃ 
Temperatura platformy roboczej
120  
Wyświetlacz
3,5"
Czujnik filamentu
brak
Filtr
2
Kamera
1
Wymiary

565 mm x 415 mm x 500 mm

Łączność
karta SD, kabel USB, Wi-Fi

 

 


 

 

image

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question