C-STICK - Spray adhezyjny do druku 3D

The Availability Of : 0 awry.
The maximum number of possible parameters of the product has been reached.
Manufacturer :
Shipping within :24 godziny
Shipping price : 0
Odbiór osobisty i płatność przy odbiorze:
0
Wysyłka do HAKERSPACE SILESIA:
0
Paczkomat - pobranie:
18
International Shipping:
60
Price : 29.00
No goods
Notification has been activated. To the specified e-mail address [ [EMAIL] ] information will be sent when the product will be available in the store. Notify me when the product will be available
Enter your email :

C-Stick Adhesion Spray - produkt polskiej firmy Coro Technology, który ma za zadanie wyeliminować problem odrywających się wydruków od stołu roboczego w drukarkach 3D. Spray dzięki swoim właściwościom świetnie sprawdza się dla większości materiałów dostępnych na rynku. Łatwy w użyciu wystarczy po przez potrząsanie puszki wymieszać zawartość puszki i spray jest gotowy do użycia. 

 

image

 

Wraz ze wzrostem temperatury możemy wyróżnić cztery strefy siły adhezji: 

I) 20-50°C - strefa odrywania wydruków. Siła przywierania wydruków jest bardzo mała, wydruk można usunąć bez użycia większej siły czy narzędzi przeznaczonych do tego.

II) 50-70°C - jest to pierwsza strefa drukowania, spray uzyskuje swoje właściwości adhezyjne. Pozwala na druku z materiałów o małym skurczu oraz modeli pozbawionych ostrych przejść na dolnej płaszczyźnie. 

III)70-90°C - druga strefa drukowania, charakteryzuje się dużą siłą przywierania do siebie powierzchni - adhezji. Zalecana dla średnich i dużych wydruków.

IV)90-120°C - trzecia strefa wydruku. Temperatura 120°C  zapewnia najwyższą z możliwych sił adhezji pozwalającą na druk bardzo dużych i skomplikowanych detali, nawet z materiałów o znaczącym skurczu.

 

image


There is currently no comments or ratings for this product.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Rate
The Whole Thing :
The Functionality Of The :
Price :
Opinion Of The :
The Signature Of The :

Producenci

Najwyższa jakość

Nasz sklep jest kierowany do osób i firm, zainteresowanych technologią 3D! W naszym sklepie, wszystkie materiały i urządzenia są nowe. Staramy się tak dobierać produkty, by oferować tylko te, które wyróżniają się naprawdę wysoką jakością!

Copyright

Copyright © 2015-2019 by 3Drukarki.pl

Professional e-commerce software Sky-SHOP online shop
Please wait ...

Information

You are logged in correctly

The product has been added to your shopping cart

Your shopping cart has been added selected number of pieces of the product. When you order you will be able to change it.Detailed contents of the basket is located under the shopping cart icon at the top of the page.

Information

The product has been added to the virus Vault